Nameday (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Other
kk: Басқа

en: Short date format
kk: Қысқа уақыт пішімі

en: Medium date format
kk: Орташа уақыт пішімі

en: Long date format
kk: Ұзын уақыт пішімі
