Nameday (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Short date format
nl: Opmaak korte datum

en: Medium date format
nl: Opmaak middellange datum

en: Long date format
nl: Opmaak lange datum
