Nameday (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Short date format
th: วันที่แบบสั้น

en: Medium date format
th: วันที่แบบกลาง

en: Long date format
th: วันที่แบบยาว
