Nameday (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Custom date format
vi: Định dạng ngày tùy chỉnh

en: Short date format
vi: Định dạng ngắn cho ngày tháng

en: Medium date format
vi: Định dạng vừa cho ngày tháng

en: Long date format
vi: Định dạng dài cho ngày tháng
