Nameday (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Day
bo: ཉིན

en: Other
bo: གཞན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག
