Nameday (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Day
eo: Tago

en: Other
eo: Alia

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto
