Nameday (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Day
hr: Dan

en: Other
hr: Ostalo

en: Hour
hr: Sat

en: About
hr: Opis
