Nameday (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Day
ka: დღე

en: Other
ka: სხვა

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი
