Nameday (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Day
nl: Dag

en: Other
nl: Andere

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: About
nl: Over

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie
