Nameday (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Day
ta: நாள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்

en: About
ta: பற்றி

en: Custom date format
ta: விருப்ப தேதி வடிவம்
