Nameday (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Day
te: రోజు

en: Other
te: ఇతర

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: About
te: గురించి

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
