Nameday (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Day
ug: كۈن

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
