Nameday (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Date format
bs: Format datuma

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta

en: Custom date format
bs: Prilagođeni format datuma
