Nameday (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Date format
cs: Formát data

en: Day
cs: Den

en: Other
cs: Jiné

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: About
cs: Popis

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data
