Nameday (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Day
gu: દિવસ

en: Other
gu: અન્ય

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: About
gu: વિશે
