Nameday (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Date format
id: Format tanggal

en: Day
id: Hari

en: Other
id: Lainnya

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit

en: About
id: Tentang

en: Custom date format
id: Format tanggal kustom
