Nameday (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta

en: About
is: Um
