Nameday (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Day
lt: Diena

en: Other
lt: Kiti

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: About
lt: Apie
