Nameday (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Other
my: အခြား

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ
