Nameday (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Date format
sv: Datumformat

en: Day
sv: Dag

en: Other
sv: Övriga

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: About
sv: Om

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat
