Nameday (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Date format
da: Datoformat

en: Day
da: Dag

en: Other
da: Anden

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: About
da: Om

en: Custom date format
da: Tilpasset datoformat
