Nameday (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե
