Nameday (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Day
th: วัน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: About
th: เกี่ยวกับ
