Nameday (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Day
tr: Gün

en: Other
tr: Diğer

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika

en: About
tr: Hakkında

en: Custom date format
tr: Özelleştirilmiş tarih biçimi
