Naming Conventions (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Development
br: Diorren

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Introduction
br: Digoradur
