Naming Conventions (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Menu
ca: Menú

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Contact
ca: Contacte

en: Date format
ca: Format de la data

en: Block
ca: Bloc

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Introduction
ca: Introducció

en: Role
ca: Rol

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Text format
ca: Format del text

en: References
ca: Referències

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Comment type
ca: Tipus de comentari

en: View mode
ca: Mode de visualització
