Naming Conventions (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Block
eo: Bloko

en: Text format
eo: Tekstformato

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
