Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Categories
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Top
cs: Nahoru

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Modules
cs: Moduly

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Date format
cs: Formát data

en: Block
cs: Blok

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Introduction
cs: Úvod

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Edit category
cs: Upravit kategorii

en: Text format
cs: Formát textu

en: Contact forms
cs: Kontaktní formuláře

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Comment type
cs: Typ komentáře

en: View mode
cs: Režim zobrazení
