Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Modules
nn: Modular

en: Date format
nn: Datoformat

en: Block
nn: Blokk

en: Role
nn: Rolle

en: Edit category
nn: Rediger kategori

en: Text format
nn: Tekstformatering
