Naming Conventions (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
