Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Modules
fi: Moduulit

en: Menu
fi: Valikko

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Block
fi: Lohko

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Role
fi: Rooli

en: Applies to
fi: Pätee

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Edit category
fi: Muokkaa kategoriaa

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: References
fi: Viittaukset

en: Contact forms
fi: Yhteydenottolomakkeet

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Comment type
fi: Kommentin tyyppi

en: View mode
fi: Näyttötila
