Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Menu
ml: മെനു

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
