Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Categories
sk: Kategórie

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Modules
sk: Moduly

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Block
sk: Blok

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Text format
sk: Textový formát

en: Contact forms
sk: Kontaktné formuláre

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Comment type
sk: Typ komentára

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
