Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Modules
sq: Modulët

en: Menu
sq: Menuja

en: Block
sq: Bllokuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Edit category
sq: Ndrysho kategorinë
