Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Modules
ast: Preseos

en: Menu
ast: Menú

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Block
ast: Bloque

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Role
ast: Rol
