Naming Conventions (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Block
jv: Blok

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Role
jv: Parāgā

en: Edit category
jv: Nyunting kategori

en: Text format
jv: Format tèks

en: Image style
jv: Gagrag gambar
