Naming Conventions (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Role
ka: როლი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
