Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu
