Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add style
bg: Добави стил
