Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Style
fi: Tyyli

en: Generate
fi: Luo

en: Update style
fi: Päivitä tyyli

en: Add style
fi: Lisää tyyli
