Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Model
fr: Modèle

en: Generate
fr: Générer

en: Image Size
fr: Taille de l'image

en: Update style
fr: Mettre à jour le style

en: Add style
fr: Ajouter un style

en: Style not found.
fr: Style non trouvé.

en: Aspect Ratio
fr: Ratio de l'image

en: Media Name
fr: Nom du média
