Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Style
he: סגנון

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Add style
he: הוסף סגנון
