Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Style
hr: Stil

en: Update style
hr: Osvježi stil

en: Add style
hr: Dodaj stil
