Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Model
hu: Modell

en: Style
hu: Stílus

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Image Size
hu: Képméret

en: Update style
hu: Stílus frissítése

en: Add style
hu: Stílus hozzáadása

en: Media Name
hu: Média neve
