Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप
