Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Update style
ms: Kemas kini stail

en: Add style
ms: Tambahkan stail
