Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto
