Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Add style
sq: Shto stil
