Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано
