Nano Banana Editor (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก
